Nagroda dla Pani Agnieszki

Z dumą informujemy, że 11 maja 2018 r. w kieleckim hotelu Tęczowy Młyn Pani Agnieszka Chmielewska odebrała dyplom za III miejsce w powiecie sandomierskim  w plebiscycie "Echa Dnia" Kobieta Przedsiębiorcza 2017. W 2017 roku dzięki unijnej dotacji założyła Strefę Zdrowia w Fabryce Ruchu w Sandomierzu. Prowadzi prelekcje i warsztaty dla dzieci, dorosłych i całych rodzin ze zdrowego odżywiania. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

Z wykształcenia magister biologii. Pracuje jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Kleczanowie, a także jako instruktor Pilates. Człowiek i jego zdrowie towarzyszą jej od zawsze i wszędzie, dlatego na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, podejmując kolejne studia i uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach. Jako psychodietetyk próbuje promować zdrowy styl życia i uświadamiać ludziom, że mają duży wpływ na swoje zdrowie. Jej życiowe motto brzmi: „Zdrowym Być – Zdrowo Żyć”.