Ferie zimowe w naszej szkole

Podczas ferii zimowych  (od 16 do 27 lutego 2015 r.) uczniowie z Kleczanowa mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez swoich nauczycieli w czasie pełnionych  dyżurów. Najwięcej radości dostarczyły dzieciom dwa wyjazdy – na narty do Konar i do kina do Sandomierza.

17 lutego 20-osobowa grupa uczniów pod opieką nauczycieli – p. Zygmunta Ziomka i p. Zofii Rutkowskiej mogła poszusować na nartach na stoku w Konarach.  Niektóre dzieci po raz pierwszy miały kontakt z tym ciekawym sportem zimowym.  W czasie nauki jazdy na nartach bezcenne okazały się wskazówki p. Zygmunta. Z kolei w drugim tygodniu ferii , 26 lutego  50 uczniów z kl. I-VI pojechało na wycieczkę do Sandomierza razem z nauczycielami: p. Anną Małkiewicz, p. Agnieszką Chmielewską i p. Damianem Jędrychą. W kinie na Starówce dzieci obejrzały film animowany „Pingwiny z Madagaskaru”, a po seansie znalazł się także czas na spacer po Rynku i pod pomnik papieski.

Oba udane wyjazdy dla uczniów sfinansowała Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Obrazowie. Serdecznie dziękujemy