Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w Klimontowie

W dniu 7 grudnia 2017 r. chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie wraz z trenerem Z. Ziomkiem wzięli udział Turnieju Piłki Nożnej w Klimontowie. Spotkanie to stanowiło podsumowanie zajęć prowadzonych w ramach zadania publicznego pod nazwą: Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez prowadzenie szkolenia sportowego dzieci i młodziezy z zakresie piłki nożnej na terenie gminy Obrazów w 2017 roku. Turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze mikołajkowej, a zakończył się fajną niespodzianką. :)

Rozegrano 6 meczów między UKS Klimontów i Olimpa Kleczanów. Nasi chłopcy trzykrotnie zremisowali, dwa razy wygrali i odnieśli jedną porażkę. W międzyczasie pojawił się z wizytą niespodziewany gość. Zawodnicy strzelali bramki samemu.... Św. Mikołajowi. Na koniec sympatycznego spotkania każdy piłkarz otrzymał mały plecak z paczką słodyczy, a wszyscy pozowali do pamiątkowego zdjęcia.