Sportowe prezenty na podsumowanie projektu MSiT ,,KLUB 2017"

Dokładnie w dzień Świętego Mikołaja  w Szkole Podstawowej w  Kleczanowie został podsumowany program Ministerstwa Sportu i Turystyki ,,KLUB 2017". Autorem projektu i jego głównym realizatorem był Pan Zygmunt Ziomek. Chętni uczniowie - chłopcy, podzieleni na dwie grupy "Młodzik" i "Żak", przez ostatnie 3 miesiące uczestniczyli w zajęciach sportowych, na których doskonalili swoje umiejętności piłkarskie.

6 grudnia 2017 r. na uroczystym apelu spotkali się przedstawiciele Zarządu UKS Olimpia Kleczanów: prezes - Ryszard Terlecki, wiceprezes - Renata Mańka, skarbnik - Jan Kos, członek - MieczysławJackowski, a także Sołtys Kleczanowa - Adam Wójcik, Sekretarz UG w Obrazowie - Pelagia Kotowska, Prezes Stowarzyszenia z Kleczanowa - Joanna Legwant, Dyrektor Szkoły - Ewa Biernacka, rodzice, nauczyciele i uczniowie. Po oficjalnym powitaniu i części artystycznej dokonano uroczystego przekazania młodym zawodnikom strojów sportowych.  Chłopcy mogli zaprezentować się w nowym obuwiu sportowym, getrach i koszulkach treningowych pozyskanych w ramach projektu.  Można śmiało powiedzieć: Mikołaj w tym roku był hojny dla naszych sportowców Śmiech.