Na koncercie Majki Jeżowskiej

Kto z nas nie zna rytmicznych, wpadających w ucho piosenek sympatycznej wokalistki Majki Jeżowskiej. Jej piosenki  dla wielu z nas są powrotem do czasów dzieciństwa. Znane przeboje  ,,Wszystkie dzieci nasze są", „A ja wolę moją mamę” i wiele innych wywołują u słuchaczy pozytywne emocje i radosne wspomnienia. Korzystając z  obecności Majki Jeżowskiej w Sandomierzu uczniowie z klas I-II ze  Szkoły Podstawowej w  Kleczanowie  i przedszkolaki z „Akademii  Przedszkolaka ” w dniu 5.12.2017 wzięli udział w koncercie artystki, który odbył się w hali MOSiR w Sandomierzu. Dziękujemy  ZEO  w Obrazowie za pokrycie kosztów transportu naszych podopiecznych na koncert.

W czasie występu Majka zaśpiewała swoje wszystkie najbardziej znane piosenki. Artystka stworzyła wspaniałą, ciepłą atmosferę, która udzieliła się młodym widzom i słuchaczom. Wiele utworów jest znanych dzieciom, dlatego  z naturalną łatwością włączyły się one do wspólnej zabawy i śpiewu. Widownia przeniosła się bliżej sceny, gdzie uczestnicy koncertu mieli możliwość bliskiego kontaktu z gwiazdą. Były wspólne pląsy, tańce i śpiewy. Majka nawiązała bezpośredni kontakt z publicznością. Rozgrzewała serca słuchaczy i widzów swoim barwnym wyglądem, wspaniałym śpiewem, a także dialogiem z dziećmi. Uczestnicy koncertu mogli wziąć udział w licznych konkursach i zabawach prowadzonych przez wokalistkę. Nagrodami były plakaty z autografami oraz płyty z piosenkami. Taka płyta trafiła do naszej szkoły jako nagroda za wspólną zabawę i zaśpiewaną piosenkę „Kochany panie Mikołaju”. Pani Jeżowska ofiarowała też płyty z autografami na licytację WOŚP w naszej szkole. Dziękujemy :)

Po udanym wspaniałym koncercie uczniowie w doskonałych humorach i dobrym nastroju wrócili do szkoły.