Ślubowanie klasy pierwszej

Dnia 26.10.2017 r. o godz. 9.00 odbyła się uroczystość ślubowania klasy pierwszej. W poczet uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Kleczanowie im. Batalionów Chłopskich przyjęto pierwszoklasistów. Uczniowie klasy pierwszej przygotowali pod okiem swojej wychowawczyni B. Jakuły program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej.

Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Pasowania na uczniów dokonała pani Dyrektor Ewa Biernacka. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie dyplomów i upominków od:  rodziców, uczniów klasy drugiej oraz Punktu Przedszkolnego ,,Akademia Przedszkolaka’’. W tak ważnym dla dzieci wydarzeniu uczestniczyli również ich Rodzice, a także ks. proboszcz parafii Kleczanów Andrzej Szymański. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.