Lekcja wędkowania z Prezesem Polskiego Związku Wędkarskiego ze Zdanowa

W poniedziałek 25.09.2017 r. uczniowie z klasy VII uczestniczyli w nietypowych zajęciach rekreacyjno-zdrowotnych w ramach wychowania fizycznego. Siódmoklasiści razem z nauczycielami Z. Ziomkiem i P. Jakóbczakiem spotkali się z Prezesem Koła Polskiego Związku Wędkarskiego ze Zdanowa p. Ryszardem Winiarskim. Nad wodnym zbiornikiem usytuowanym nieopodal lasu kleczanowskiego mieli okazję praktycznie uczyć się wędkowania. Po teoretycznym wprowadzeniu uczniów w tajniki łowienia ryb (budowa wędek, zakładanie przynęty na haczyk) każdy mógł sam spróbować  powędkować. Złowione okazy ryb trafiały z powrotem do wody. Na koniec miłego spotkania na wszystkich czekało ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Pan Zygmunt Ziomek i uczniowie z kl. VII składają podziękowania p. Ryszardowi za przyjęcie zaproszenia i przeprowadzenie ciekawej lekcji na łonie natury.