Wakacje ze szkołą. Wycieczka do Warszawy

obrazek

Na czas wakacji nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie przygotowali dla swoich uczniów kilka niespodzianek. W ramach letniej akcji "Wakacje ze szkołą" chętni uczniowie z  kl. I-VI mogli uczestniczyć w kilku udanych wyjazdach po Polsce. Dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Obrazowie i Zespołowi Ekonomicznemu Oświaty w Obrazowie udało się zorganizować ciekawe wycieczki - DZIĘKUJEMY :).

W dn. 13 lipca 2017 r. kilkudziesięcioosobowa grupa uczniów wraz z opiekunami wzięła udział w wycieczce do Warszawy. Głównym celem było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, znajdującego się nieopodal Stadionu Narodowego oraz wizyta w Ogrodzie Zoologicznym. Mimo kapryśnej pogody wyjazd udał się znakomicie.

We czwartek dzieci z kleczanowskiej podstawówki wraz z nauczycielami: J. Szostak, E. Krzemińską, A. Tyban, Z. Rutkowską i M. Bilską oraz kilkoma absolwentami szkoły zwiedzili Centrum Nauki Kopernik. Każdy mógł obejrzeć interaktywną wystawę, na której znajduje się około 340 eksponatów w sześciu galeriach tematycznych. Są tam stanowiska doświadczalne i narzędzia pozwalające na samodzielne poszerzanie wiedzy i wyjaśnianie wielu zjawisk. Seans 3D w planetarium spodobał się wszystkim. Kolejnym punktem wyprawy była wizyta w warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. Spotkanie z żywymi okazami zwierząt było przyjemnie spędzonym czasem.