Pięknie pracę strażaków namalowali i nagrody wygrali

5 maja 2017 roku w Starostwie Powiatowym w Sandomierzu odbyło się wręczenie nagród laureatom XIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem ,,25 lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”, organizowanego przez Państwową Straż Pożarną. Tegoroczna edycja zmagań plastycznych cieszyła się dużym zainteresowaniem, bowiem z całego naszego powiatu wpłynęło ponad 250 prac. Uczniowie kleczanowskiej podstawówki znaleźli się w gronie nagrodzonych zwycięzców:

I miejsce- Kacper Adamczyk z klasy I (I kategoria wiekowa)

II miejsce- Marcelina Niezgoda z klasy VI ( II kategoria wiekowa)

IV miejsce- Zuzanna Modras z klasy III a ( I kategoria wiekowa)

V miejsce – Aleksandra Olszewska z klasy III b ( I kategoria wiekowa)

Głównym zadaniem konkursu było przedstawienie profesjonalnej formacji jaką jest PSP. Jury przyznawało nagrody w trzech kategoriach wiekowych: pierwsza grupa to autorzy w wieku od 6 do 9 roku życia, druga od 10 do 13  oraz trzecia od 14 do 18. Dzieci ze szkoły w Kleczanowie do konkursu przygotowała A. Tyban. Laureaci otrzymali cenne nagrody rzeczowe  m.in.  tablet, słuchawki bezprzewodowe i power banki. W czerwcu prace naszych małych artystów mają szansę powalczyć o dalsze wyróżnienia na etapie wojewódzkim i centralnym. Gratulujemy sukcesów naszym zdolnym ,,malarzom".  :)