Gminne eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

27 kwietnia 2017 r. w Obrazowie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wzięły w nim udział czteroosobowe drużyny ze szkół podstawowych (Bilczy, Głazowa, Kleczanowa i Obrazowa) z terenu gminy Obrazów. Naszą szkołę reprezentowali szóstoklasiści: K. Godowski, K. Legwant, W. Łaski i K. Wójcik pod opieką nauczyciela Z. Ziomka. Ostatecznie drużyna z Kleczanowa zajęła 3. miejsce. Gratulujemy :)

Turniej składał się z części teoretycznej, podczas której uczniowie rozwiązywali test składający się z pytań obejmujących zasady i przepisy o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych i sytuacji w ruchu drogowym. Następnie zawodnicy pokonywali rowerem tor sprawnościowy. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwała st. sierż. Agnieszka Otrębska z sandomierskiej drogówki.