Nagroda dla szkoły w konkursie "Pomóżmy dzieciom spędzić szczęśliwie wakacje"

W dniu  28.11.2016 r.  w Kielcach miało miejsce podsumowanie XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu „Pomóżmy Dzieciom Spędzić Szczęśliwie Wakacje”.  Nie powtórzyliśmy sukcesu z 2015 r., tj. III miejsca , ale Szkoła Podstawowa w Kleczanowie została  uhonorowana przez Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Kielcach  za wiele działań na rzecz bezpieczeństwa.

Szkołę doceniono za propagowanie bezpieczeńtwa w w ruchu drogowym, w gospodarstwie domowym, właściwych zachowań dzieci i młodzieży, za zdrowy styl życia ,  a przede wszystkim zapewnienie dzieciom opieki w czasie  nasilonych  prac  w gospodarstwie podczas wakacji . Nagrodę (drukarkę HP) odebrała J. Szostak kierownik  Półkolonii Letnich w Kleczanowie. W tym roku do konkursu przystąpiło 26 podmiotów z terenu województwa świętokrzyskiego.