Konkurs recytatorski "Siedem kolorów tęczy"

W dniu 28 marca 2015 r. w Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej w Sandomierzu odbył się finał Hufcowego Konkursu Recytatorskiego Poezja  Dziecięca pod  hasłem „Siedem Kolorów Tęczy”.

Jury wysłuchało recytacji zuchów i harcerzy przyznając miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych.  W kategorii II:  kl. III-IV uczennica kl. IV z naszej szkoły Wiktoria Feledyn zajęła I miejsce, wspaniale prezentując wiersz o barwnej tęczy. Uczennica namalowała też kolorową pracę ilustrującą jej wiersz, która znalazła się na specjalnej wystawce zorganizowanej podczas recytacji. Do konkursu Wiktorię przygotował nauczyciel j. polskiego p. Damian Jędrycha. W konkursie wzięła również udział uczennica p. Jolanty Szostak z kl. IMaria Cencek, która otrzymała wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe i słodki poczęstunek. Gratulujemy!!!