Witaj szkoło!

1 września 2016 roku we czwartek uczniowie oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej w Kleczanowie rozpoczęli nowy rok szkolny. Tradycyjnie po uroczystej Mszy Św. w kościele parafialnym wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej w szkole.

Pani Dyrektor w swoim przemówieniu nawiązała do rocznicy wybuchu II wojny światowej, zapoznała rodziców, uczniów, nauczycieli ze zmianami i planami na nowy rok szkolny. Radna gminy Obrazów Ewa Krzemińska życzyła wszystkim wytrwałości w nauce i w pracy. Uroczystość uświetnili też swoją obecnością ks. proboszcz Andrzej Szymański oraz nowy sołtys wsi Kleczanów Adam Wójcik.

Przed nami rok wytężonej pracy, ale także nadziei na kolejne sukcesy, których z pewnością nie zabraknie.