Wystąpili na Powiatowym Seminarium Bibliotekarzy

1 grudnia 2015 r.  członkowie Szkolnego Koła Teatralnego z Kleczanowa na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Obrazowie wystąpili ze spektaklem na Seminarium Bibliotekarzy  z powiatu sandomierskiego.

W programie spotkania znalazły się, m. in. prezentacja działalności biblioteki i zwiedzanie obiektów należących do Grupy Sadowniczej ,,Owoc Sandomierski" z Bilczy. Nasze przedstawienie "Wiejskie zarękowiny" w ludowej oprawie z wykorzystaniem eksponatów ze Szkolnej Izby Regionalnej zostało bardzo pozytywnie odebrane przez zgromadzoną publiczność. Uczniowie i ich opiekunowie: D. Jędrycha i E. Krzemińska w podziękowaniu za zaprezentowanie przedstawienia otrzymali przygotowane przez kierownictwo biblioteki upominki. Dziękujemy Gminnej Bibliotece Publicznej w Obrazowie za zaproszenie!