Dzień Nauczyciela

14.10.2015 r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Akademię szkolną przygotowali uczniowie starszych klas pod kierunkiem Z. Ziomka, E. Krzemińska zajęła się oprawą muzyczną, a scenografią - A. Tyban.  Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Skecze, pokaz mody, wiersze czy wesołe piosenki umiliły czas publiczności, czyli nauczycielom, uczniom, rodzicom i licznie przybyłym gościom. Złożono życzenia i wręczono kwiaty wszystkim pedagogom oraz pracownikom obsługi naszej szkoły.