Wyśmienita zabawa z okazji Dnia Dziecka

Ponad 90 uczestników liczyła wyprawa do największego w Polsce, rodzinnego Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze koło Krakowa, którą w dniu 30.05.2016 r. zorganizowali dla uczniów nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie. Uczniowie z kl. II-VI razem ze swoimi wychowawcami, nauczycielami, niektórzy z rodzicami i rodzeństwem, spędzili cały dzień korzystając z fantastycznych atrakcji parku.

W bajkowej scenerii na przybyłych czekała zabawa w kilku wydzielonych sektorach: dla najmłodszych, familijnym, gier i zabaw interaktywnych, a dla lubiących mocne wrażenia – strefa ekstremalna.  Ogromna ilość atrakcji nie pozwoliła nikomu się nudzić. Dzieci chętnie korzystały z kolejek górskich, wodnych spływów, roller coasterów, karuzel, placów zabaw, zjeżdżalni, kina 7D, pokazów i wielu wielu innych. Nie zabrakło też czasu na odpoczynek i smakołyki serwowane w przeróżnych punktach gastronomicznych. Ciekawym rozwiązaniem parku okazały się płacone jednorazowo bilety wstępu, dzięki którym każdy mógł do woli korzystać z rozrywkowej oferty Zatoru. Wszyscy bez wyjątku – dzieci i dorośli, wrócili bardzo zadowoleni z udziału w takiej przygodzie.  Oby więcej takich niespodzianek  nie tylko z okazji Dnia Dziecka.