Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W piatek, 26 czerwca 2020 r. zakończył się kolejny rok szkolny. W związku z sytuacją epidemiczną w kraju i koniecznością zachowania reżimu sanitarnego uczniowie, rodzice i nauczyciele nie uczestniczyli w zbiorowym zakończeniu roku szkolnego.  Biorąc pod uwagę zdrowie uczniów i pracowników szkoły, odbiór świadectw kl. I-VI odbył się na świeżym powietrzu przed budynkiem szkoły o ustalonych godzinach. Dzieci przyszły po świadectwa w rękawiczkach, maseczkach, z zachowaniem bezpiecznej odległości. Miło było zobaczyć znów, po długiej przerwie, kolegów, koleżanki i nauczycieli, chociaż w nietypowych okolicznościach.

Wiele nagród, dyplomów i świadectw z czerwonym paskiem rozdano tego dnia, z czego bardzo się cieszymy. Dlatego też poniżej przedstawiamy tegoroczną "dumę i chlubę " naszej szkoły:

1. Przodownicy  i wyróżnieni (średnia ocen 4,75 i więcej):

kl. III (uczniowie wyróżnieni przez wychowawcę): Maja Ababsa, Dominika Cichoń, Karolina Czech, Michał Jackowski, Oliwia Małkiewicz, Żaneta Kubicka, Sebastian Juda, Kinga Kula, Maja Wróbel, Kornel Bednarski, Miłosz Wróbel,

kl. IV: Katarzyna Terlecka (5,63), Kacper Adamczyk (5,54), Mateusz Chorab (5,45), Jan Legwant (5,18), Emilia Niewiadomska (5,04), Katarzyna Roda (4,81), Magdalena Zielińska (4,81),

kl. VI a: Julia Kozioł (5,4), Wiktoria Kwaśniewska (5,1), Jakub Polit (5,1), Filip Bożek (5,0), Marlena Wrona (4,83), Zuzanna Modras (4,75),

kl. VI b: Paulina Cieśla (5,5), Milena Ziarno (5,41), Aleksandra Olszewska (4,75), Gabriela Wróbel (4,75),

kl. VII: Marika Terech (4,85), Kacper Polit (4,78),

kl. VIII: Bartosz Uba (5,33), Dawid Uba (5,16), Weronika Kurzępa (4,94), Kamil Kominek (4,83).

2. Uczniowie ze 100 % frekwencją:

kl. III: Kinga Kula, Sebastian Juda, Michał Jackowski, Dominika Cichoń,

kl. IV: Mateusz Chorab,

kl. VI a: Wiktoria Kwaśniewska, Michał Zalewski, Marlena Wrona,

kl. VI b: Paulina Cieśla, Milena Ziarno,

kl. VII: Karol Czajka, Bartłomiej Karwacki.

GRATULUJEMY UCZNIOM I RODZICOM, życzymy dalszych sukcesów :)

(DJ)

Foto: JK, DJ, rodzice uczniów