Pożegnanie ze szkołą podstawową uczniów klasy ósmej

"Całe życie składa się tylko z powitań i pożegnań" Lucy Maud Montgomery. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa pożegnanie klasy ósmej było inne niż zawsze - bardziej symboliczne. Zgromadzeni na sali gimnastycznej w szkole w dniu 26 czerwca 2020 r. obejrzeli prezentację, która była kalejdoskopem zdjęć z dziewięciu lat spędzonych w szkole. Przygotował ją Kamil Kominek pod kierunkiem wychowawczyni Agnieszki Chmielewskiej. Pani dyrektor z wychowawczynią wręczyły świadectwa 8. klasie, potem 7. Były podziękowania, kwiaty i maskotki misia absolwenta od uczniów klasy siódmej. Wszyscy rodzice otrzymali dyplomy za udział w różnorodnych formach współpracy, zaś rodzice uczniów wyróżnionych otrzymali listy gratulacyjne. Życzymy powodzenia naszym absolwentom!

W czasie symbolicznej uroczystości ósmoklasistów społeczność naszej szkoły pożegnała także, odchodzącą na emeryturę,  p. Zofię Rutkowską, która w murach kleczanowskiej placówki przez wiele lat uczyła historii i prowadziła bibliotekę. Słowa podziękowań popłynęły z ust przedstawicieli władz gminy - Zastępcy Wójta Gminy Obrazów Grzegorza Pochecia i radnej Ewy Krzemińskiej, prezesa Ogniska ZNP na terenie Gminy Obrazów  - Zygmunta Ziomka, Dyrektora Szkoły Ewy Biernackiej i Rady Rodziców.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              (ACh/DJ)

Foto: DJ, JK