Moja Rodzina - Mamo, Tato, dziękuję, że jesteście

Koniec maja i czerwiec to miesiące, w których obchodzimy rodzinne święta: 26 maja - Dzień Matki, 1 czerwca - Dzień Dziecka i 23 czerwca  - Dzień Ojca.  Miłość, szacunek, zrozumienie, wzajemna pomoc, zaufanie - powinny znaleźć się w każdym domu. Miło też, gdy wszyscy domownicy pamiętają o świętach poszczególnych członków rodziny. Dlatego też i społeczność szkoły w Kleczanowie pamięta o Mamach i Tatusiach, składając im życzenia: Wszystkim Kochanym Rodzicom życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności! W galerii prezentujemy zdjęcia i rysunki tych, którzy podjęli wyzwanie #MojaRodzina-Mamo,Tato,dziękuję,żejesteście :)

(DJ)