Święto Flagi - Pamiętamy!

Za nami weekend majowy, który rozpoczęły trzy święta: 1 maja - Święto Pracy, 2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i 3 maja - Święto Konstytucji Trzeciego Maja.  Do tej pory był to zwykle pretekst dla wielu Polaków, żeby wziąć udział w patriotycznych  uroczystościach, a także w wiosennych okolicznościach przyrody spędzić czas w urokliwych zakątkach Polski, na wyjazdach lub domowym grillowaniu z rodzinami. W tym roku było inaczej .., ale nie oznacza to, że nie można było świętować. Uczniowie ze szkoły w Kleczanowie uczcili  2 maja, pozując do zdjęć z biało-czerwonymi flagami. Tym gestem pokazali, że nieobce im słowo -patriotyzm.

(DJ)

Foto: rodziny małych patriotów