Świąteczny kiermasz dla Miłoszka #RazemNaŚwięta

4 grudnia 2019 r. w szkole w Kleczanowie odbył się świąteczny kiermasz pt. ”Mikołaj dla Miłoszka”, a zebrana pokaźna kwota została przeznaczona na rehabilitację małego Miłoszka. Pomysłodawcami tej inicjatywy byli członkowie 26 DH „Białe Orły” i SKC wraz z opiekunami (p. A. Małkiewicz i p. J.Kos).

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, a przygotowane przez organizatorów pierniczki i inne słodkości rozchodziły się jak świeże bułeczki. Ku naszemu zaskoczeniu ok. godz. 11.00 kiermasz dobiegł końca. Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim osobom, które wsparły naszą akcję, bo w ten sposób Wszyscy przyczyniliśmy się do promyczka nadziei, że Miłoszek niedługo będzie mógł stanąć na własnych nóżkach.

Organizując w grudniu kiermasz "Mikołaj dla Miłoszka", przyłączyliśmy się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej„Razem na Święta". Inicjatywa ta ma na celu zachęcenie uczniów do działań charytatywnych i wsparcia osób potrzebujących w okresie przedświątecznym.

(AM)

Foto: AM, DJ