Zajęcia z doradztwa zawodowego z udziałem gościa

We wtorek, 3 grudnia 2019 r. klasy 7-8 wzięły udział w warsztatach z doradztwa zawodowego, które poprowadziła w naszej szkole p. Łucja Strużyk - pedagog i specjalista w zakresie doradztwa zawodowego z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w  Sandomierzu. Temat spotkania to "Moje zainteresowania - grupy zawodów".

Najpierw uczniowie rozwiązywali test zainteresowań, a następnie po przeliczeniu wyników i punktów, zostali zapoznani z różnymi grupami zawodowymi. Młodzież uświadomiła sobie na zajęciach, że posiadanie w młodości hobby i zainteresowań może okazać się kluczowe przy wyborze ich zawodu w dorosłym życiu. Dziękujemy p. Łucji za ciekawe spotkanie :)

(DJ)

Foto: DJ