Obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia w poniedziałek. Uczniowie mogli przynieść do szkoły swoje ulubione pluszowe maskotki. I trzeba przyznać, że wszyscy - od przedszkolaków po ósmoklasistów- wywiązali się z tego zadania wzorowo, a potwierdzają to pamiątkowe zdjęcia.

Liczne misie przyniesione przez uczniów tego dnia świadczą o tym, że moda na pluszaki nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”. Dzieci je kochają, a dorośli dzięki pluszakom z sentymentem wspominają swoje dzieciństwo :)

(DJ)

Foto: DJ, JN