Podwójny sukces Mileny w Międzyszkolnym Konkursie w Sandomierzu

10 października 2019 roku w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu odbyła się uroczysta gala VII edycji Międzyszkolnego Konkursu "Sandomierszczyzna -Moja Mała Ojczyzna". Wśród 126 prac plastycznych i fotograficznych, nadesłanych ze szkół powiatu sandomierskiego, znalazły się też dwie z wyróżnieniami dla uczennicy ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie - Mileny Ziarno z kl. VI b.

Wręczenie dyplomów i nagród poprzedził spektakl "Sandomierz - tu przeszłość z teraźniejszością się splata" w wykonaniu młodzieży z sandomierskiej "Budowlanki". W korowodzie kilkudziesięciu postaci można było dostrzec m. in. legendarną Halinę Krępiankę i współczesnego Ojca Mateusza na... hulajnodze.  Wydarzeniu towarzyszyła wystawa prac konkursowych w dwóch kategoriach wiekowych. Milena otrzymała dwa wyróżnienia, dyplomy i nagrody rzeczowe w kategorii szkół podstawowych: za pracę plastyczną (opiekun Anna Tyban) i zdjęcie z opisem przedstawionego miejsca (opiekun Damian Jędrycha). Gratulujemy podwójnego sukcesu naszej uczennicy, nauczycielom-opiekunom i rodzicom Mileny.

(DJ)

foto: p.Ziarno, DJ