Docenieni za ekologiczne działania "Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady"

19 czerwca 2019 r. w czasie uroczystego zakończenia roku szkolnego p. A. Chmielewska - lider eko-działań podsumowała udział szkoły w Kleczanowie w XIII edycji programu edukacji ekologicznej, pt. ,,Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady" dotyczącej selektywnej zbiórki odpadów, prowadzonej na terenie Ekologicznego Związku Gmin Dorzecza Koprzywianki. Na terenie placówki przeprowadzone zostały różne konkursy i wydarzenia. Otrzymaliśmy dla szkoły lornetkę, a laureaci konkursów indywidualne nagrody rzeczowe. Gratulacje dla opiekuna i nagrodzonych:  Kacpra Adamczyka, Jana Legwanta, Mateusza Furgona, Jagody Stępień, Marceliny Niezgody, Mileny Ziarno, Oliwii Głodowskiej.

(ACh)