Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Dzień Rodziny w szkole w Kleczanowie

W środę 12 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Kleczanowie uczniowie kl. I-III wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali akademię dla Kochanych Mam i Tatusiów.

Podczas części artystycznej dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, panowie z  klasy pierwszej wykonali układ taneczny z kapeluszami. Klasa druga zaprezentowała się w inscenizacji o Czerwonym Kapturku w pięknych strojach, oczywiście przygotowanych przez kochanych rodziców. Klasa trzecia wyśpiewała piosenki z  najnowszego repertuaru polskich artystów. Część artystyczna zakończyła się odśpiewaniem sto lat dla rodziców i wręczeniem upominków samodzielnie wykonanych  przez dzieci. Następnie mamy i tatusiowie zostali zaproszeni do świetlicy szkolnej  na słodki poczęstunek.W tym dniu odbyło się również spotkanie z panem dzielnicowym, który przedstawił rodzicom jakie mogą czyhać na dzieci niebezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji.To były tylko przestrogi, ale lepiej dmuchać na zimne!

(AT)