Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Praktyczny egzamin na kartę rowerową z udziałem sandomierskiej policji

W piątek 7 czerwca 2019 r.  30 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie podeszło do praktycznego egzaminu na kartę rowerową. Prawidłową jazdę na rowerze jednośladowym i znajomość przepisów ruchu drogowego w praktyce oceniali funkcjonariusze Policji Wydziału Ruchu Drogowego z Sandomierza: st. asp. Grzegorz Dziubak i mł. asp. Piotr Zwolski oraz Dyrektor Szkoły Ewa Biernacka z nauczycielem w-fu Zygmuntem Ziomkiem. Wiedzę z zakresu pomocy przedmedycznej sprawdzała p. Teresa Marszałek - pielęgniarka z Ośrodka Zdrowia w Kleczanowie. Po zakończonym egzaminie oceniono pozytywnie jazdę wszystkich biorących udział w akcji. Oficjalne przekazanie kart rowerowych zaplanowano na koniec roku szkolnego.

(DJ)