Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Rozśpiewani trzecioklasiści zajęli wysokie lokaty na przeglądzie artystycznym w Sandomierzu

5 czerwca 2019 r. już po raz XVI w Sandomierzu odbył się przegląd twórczości artystycznej szkół z powiatu sandomierskiego pod hasłem ,, Najlepiej Razem". Uczniowie śpiewali, tańczyli i grali na instrumentach. Jury oceniało wykonawców w kilku kategoriach.  Uczniowie klasy III z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kleczanowie spisali się fantastycznie, gdyż w kategorii zespoły śpiewające klas I-IV  zajęli 1. miejsce z piosenką Sound 'n' Grace & Filipa Lato - ,,100".   Z kolei w kategorii soliści kl.  I-IV  2. miejsce zajęła Kasia Roda  z piosenką „Małe skrzydła” Aniki Dądrowskiej , natomiast Martyna Suska wygrała 3. miejsce z piosenką Roksany Węgiel. Gratulujemy wszystkim wykonawcom i życzymy dlaszych sukcesów.

W tym roku w Międzyszkolnym Przeglądzie Artystycznej Działalności Szkół o Nagrodę Burmistrza Sandomierza na deskach Katolickiego Domu Kultury zaprezentowali się przedstawiciele wszystkich sandomierskich szkół podstawowych oraz uczniowie z Kleczanowa, Bilczy i Zawierzbia. Nagrody wręczał Burmistrz Sandomierza pan Marcin Marzec i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 pan Grzegorz Socha. Uczniów do występów z naszej szkoły przygotowały panie A. Tyban  - wychowawczyni klasy i E. Krzemińska - nauczyciel muzyki. Gratulacje :) Dziękujemy panu Maciejowi Rodzie za bezpłatny przewóz do Sandomierza naszych uczniów.

(AT)