Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Hartowali ducha i ciało na powiatowych mistrzostwach w trójboju lekkoatletycznym w Sandomierzu

We wtorek 4 czerwca 2019 r. reprezentacja uczniów naszej szkoły pod opieką trenera Z. Ziomka wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego kl. IV i mł. (rocznik 2008 i mł.) w trójboju lekkoatletycznym w Sandomierzu. Zawody odbyły się na Stadionie Miejskim MOSIR, a ich celem była popularyzacja lekkiej atletyki i aktywności fizycznej wśród młodzieży szkolnej. Mimo iż nasi zawodnicy nie zajęli czołowych lokat, to i tak była to dla nich świetna lekcja sprawdzenia swoich możliwości na prawdziwym stadionie, a kto wie czy w przyszłości któreś z dzieci nie odkryje swojej sportowej pasji dzięki udziałowi w takich imprezach.

(DJ)