Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Szkolny konkurs z okazji Dnia Dziecka rozstrzygnięty

W poniedziałek 3 czerwca 2019 r. odbył się w naszej szkole finał trwającego od kilku tygodni konkursu ,,Czy możesz wyobrazić sobie, że Twój nauczyciel też był dzieckiem ?". Zadaniem uczniów było rozpoznanie nauczycieli, pracowników szkoły i przedszkola po fotografiach z dzieciństwa. Gościem specjalnym konkursu był sołtys wsi Kleczanów p. Adam Wójcik. Odgadywanie dorosłych po zdjęciach ze szkolnych lat wcale nie należało do najłatwiejszych. Dlatego tym bardziej cieszy fakt, że dużo uczniów wzięło udział w zgadywance, a kilkanastu z nich bezbłędnie rozpoznało swoich nauczycieli.

Gratulujemy talentu detektywistycznego dzieciom, a dorosłym chętnego udziału w konkursie, który dostarczył wszystkim wielu pozytywnych wrażeń. Dziękujemy również p. Agnieszce za zakup nagród dla uczestników ze szkolnego sklepiku. Najbardziej spostrzegawczy dostali pamiątkowe breloczki, a każda klasa za udział otrzymała kolorowy termometr do swojej klasopracowni. Pomysłodawcą zabawy był p. D. Jędrycha, który zebrał potrzebne materiały, przygotował wystawkę zdjęć, opracował regulamin i przeprowadził konkurs.

(DJ)