Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Warto pomagać. Kolejna akcja charytatywna dla chorego sandomierzanina.

W dniu 11 maja 2019 r. na Starówce w Sandomierzu odbyła się następna akcja charytatywna połączona ze zbiórką funduszy na leczenie chorego sandomierzanina Tomasza Płatosa. Ponownie nauczyciele z naszej szkoły i Akademii Przedszkolaka aktywnie włączyli się w pomoc. Tym razem jako wolontariusze pomagali: Anna Zybała, Justyna Niezgoda, Damian Jędrycha oraz uczennica kl. VIII Marcelina Niezgoda.

Akcji na Rynku towarzyszyły: warsztaty, sesje fotograficzne, zlot motocyklistów i zabytkowych aut, pokazy mody oraz kiermasz słodkości. Przez całą sobotę udało sie zebrać do puszek blisko 6 tysięcy złotych.

(DJ)