• Kalendarium

Piątek, 2024-05-03

Imieniny: Jaropełka, Marii

Zmarznięci, ale uśmiechnięci... na Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku

,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" – to największy turniej piłkarski dla dzieci w Polsce i w Europie. Organizatorem Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a od 2007 roku sponsorem głównym Turnieju jest firma Tymbark. We wtorek, 16.04.2024 r. w Klimontowie spotkało się 32 drużyny w kategorii U -10 i U -12, z każdej utworzono po 4 grupy. Na trzech boiskach równocześnie rozegranych zostało 24 mecze w kategorii U-10 i 24 mecze w kategorii U- 12. W formacji U-12 drużyna ze szkoły w Kleczanowie zajęła 3. miejsce w grupie B. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, a drużyna pamiątkowy dyplom. Najwięcej bramek w naszej drużynie zdobył Antoni Cichoń. Opiekunem kleczanowskich zawodników był nasz wuefista p. Zygmunt Ziomek. Gratulacje dla zawodników i trenera!