Imieniny: Hugona, Piotra

Wyróżnienie Mai w finale Powiatowego Konkursu Recytatorskiego ,,Słowem malowane..."

W sobotnie popołudnie, 6 kwietnia br. w sali widowiskowej w Porcie Kultury w Sandomierzu swoje zdolności recytatorskie i artystyczne mogli zaprezentować uczniowie z powiatu sandomierskiego, którzy w marcu przeszli eliminacje. W I Powiatowym Konkursie Recytatorskim ,,Słowem malowane: Miłość niejedno ma imię” kleczanowska czwartoklasistka Maja Kowalczyk urzekła publiczność, wspaniale wykonując wiersze o miłości do siostry i... kotów. Otrzymała wyróżnienie, dyplom i nagrody rzeczowe. Gratulacje! Do finału konkursu Maję przygotował p. Damian Jędrycha.

(DJ)

Foto: DJ, mama uczennicy