Dominika, Kacper i Kasia z sukcesami w Turnieju Jednego Wiersza w Sandomierzu

6 kwietnia 2024 r. w Collegium Gostomianum w Sandomierzu wręczono nagrody za wiersze, których autorami byli uczniowie szkół podstawowych i średnich nie tylko z powiatu sandomierskiego. Spośród kilkudziesięciu nadesłanych utworów w kategorii I wyłoniono 1 laureata i przyznano 4 wyróżnienia. Szkole Podstawowej w Kleczanowie przypadło aż 3 wyróżnienia, które trafiły do: Dominiki Cichoń z kl. 7, Katarzyny Rody z kl. 8 i Kacpra Adamczyka z kl. 8. Do konkursu swoje utwory z naszej szkoły również zgłosili Kinga Kula i Michał Jackowski z kl. 7 oraz Katarzyna Terlecka z kl. 8Opiekunem merytorycznym uczniów był p. Damian Jędrycha. Gratulujemy wszystkim talentów literackich i zainteresowań mową ojczystą.

(DJ)

Foto: DJ, rodzice uczniów