Kolejna wielkanocna zbiórka żywności za nami

Na początku marca 2024 r. Szkoła Podstawowa w Kleczanowie rozpoczęła Wielkanocną zbiórkę żywności dla Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci i Młodzieży w Łoniowie, z którym współpracuje od wielu lat. Dzieci, rodzice i mieszkańcy okolicznych miejscowości chętnie przynosili produkty spożywcze takie jak: mleka, makarony, mąki, ryże czy płatki śniadaniowe do stojących w holu szkoły skrzynek. Wśród darów nie zabrakło również jak zawsze pachnących i zdrowych kleczanowskich jabłuszek. Inicjatorem tego przedsięwzięcia była prężnie działająca opiekunka naszego szkolnego koła wolontariackiego pani Joanna Kos. 26 marca nastąpiło przekazanie prezentów ,,od wielkanocnego króliczka", kiedy to pani Justyna Niezgoda i pan Jan Kos zawieźli produkty do Domu Dziecka. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w tym przedświąteczno-wiosennym okresie zgromadzić nam pokaźną ilość jedzenia i pamiętajmy: ,,Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas".

(JN)

Foto: JN