Mamy to! Awans do ćwierćfinału Małej Ligi Piłki Ręcznej!

W dniu 26.03.2024 r. w Szkole Podstawowej w Staszowie po zwycięstwie z reprezentacjami Szkoły Podstawowej w Jurkowicach i Szkoły Podstawowej w Sichowie Dużym nasi zawodnicy z klasy 5 i 6 wywalczyli awans do kolejnego etapu rozgrywkowego Małej Ligi Piłki Ręcznej, który odbędzie się 11.03.2024 w Zespole Szkół w Bilczy koło Kielc. Brawa i gratulacje dla wszystkich zawodników naszej szkoły, szczególne gratulacje za wyróżnienie i nagrodę rzeczową dla Bartłomieja Kota jako najlepszego zawodnika naszej drużyny. Opiekunem naszej wspaniałej drużyny był Pan Zygmunt Ziomek.

(ZZ)

Foto: ZZ