III miejsce Janka w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej

We wtorek, 26 marca 2024 r. nasi uczniowie uczestniczyli w Samorządowym Centrum Kultury w Obrazowie w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom". Ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie w grupie młodszej klas 1-4  wzięli udział: Julia Forc z kl. 2, Kamil Kominek z kl. 3 i Maja Kowalczyk z kl. 4. Klasy 6-8 reprezentowali ósmoklasiści: Kacper Adamczyk, Jan Legwant i Mateusz Chorab. W grupie młodszej 5. miejsce przypadło Julii, 9. - Mai i 10. - Kamilowi. W grupie starszej chłopcy uplasowali się na wysokich pozycjach: Janek na 3. miejscu, Kacper - 5., Mateusz -  6. Gratulujemy uczniom wysokich miejsc w tak trudnym konkursie, do którego przygotowała ich p. Ewa Krzemińska.

(EK)

Foto: EK, archiwum Gminy Obrazów, rodzice uczestników, DJ