Kleczanowscy sportowcy na Turnieju Małej Ligi Piłki Ręcznej w Czajkowie

14 marca 2024 r. odbyły się rozgrywki Małej Ligi Piłki Ręcznej zorganizowane w Szkole Podstawowej w Czajkowie. Uczniowie naszej szkoły rozegrali cztery mecze. Najlepszym zawodnikiem okazał się Kacper Adamczyk, uczeń klasy 8, który otrzymał nagrodę rzeczową. Ogólnie zdobyliśmy 20 bramek . Brawa i gratulacje za zaangażowanie należą się wszystkim zawodnikom reprezentujących Szkołę Podstawową w Kleczanowie, których trenuje p. Z. Ziomek. Serdecznie gratulujemy wszystkim szkołom biorącym udział w Turnieju. Szczególne brawa dla zwycięzcy SP Wilczyce. Dziękujemy Fundacji Vincit za możliwość uczestniczenia w Turnieju.

(ZZ)

Foto: ZZ