Dzień Matematyki z konkursem w kl. 4-8

12 marca 2024 r. obchodzony jest Dzień Matematyki. Uczniowie starszych klas naszej szkoły świętowali ten dzień poprzez zabawę w nietypową grę planszową rozłożoną na podłodze, zaś sami odgrywali rolę pionków. Zabawa na przerwach była przednia. Pomysł ten wywoływał wiele radości wśród dzieci. Tym bardziej, że wśród graczy wyłoniono zwycięzcę, który jako pierwszy dotarł do mety i został nim Jakub Pietruszka z kl.6. Dostał drobny upominek ufundowany przez Spółdzielnię Uczniowską. Za organizację Dnia Matematyki w klasach 4-8 odpowiadały panie matematyczki - p. Kasia i p. Monika.

(MB/KJ)

Foto: MB, KJ