Kacper i Mateusz z wyróżnieniami w ogólnopolskim konkursie ekologicznym

W ostatnim dniu lutego, w tym roku wyjątkowym, bo 29., poznaliśmy wyniki ogólnopolskiego konkursu ,,Nie marnuj żywności - szkoda planety" organizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Spośród przesłanych 710 prac plastycznych z całej Polski dwie prace naszych uczniów zostały wyróżnione. Wyróżnieni uczniowie Mateusz Chorab oraz Kacper Adamczyk otrzymali dyplomy oraz upominki związane z tematyką konkursu. W konkursie wzięli również udział: Katarzyna Roda, Emilia Niewiadomska i Bartłomiej Kot. Opiekunką była pani Agnieszka Chmielewska. Wielkie gratulacje dla uczestników i opiekuna :) Zwycięskie prace oraz fotorelację z prac komisji konkursowej można obejrzeć w galerii zdjęć.

(ACh)

Foto: DJ