Dzień Pizzy po angielsku

Pizza to jedno z najpopularniejszych dań na świecie. Lubią ją zarówno dorośli jak i dzieci. Dlatego u nas w szkole 9 lutego na lekcjach języka angielskiego było bardzo smacznie i nietypowo, bo świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Z tej okazji młodsze klasy rywalizowały w różnych grach i zabawach o tej tematyce, a także odgrywały dialogi w pizzerii, zamawiając swoją ulubioną pizzę. Natomiast starsi uczniowie przygotowywali projekt ,,pizza", który później prezentowali w języku angielskim podczas zajęć swoim kolegom i koleżankom. Pomysły były przeróżne i ciekawe. Na pewno niektóre przepisy znajdą realizacje w rzeczywistości.

(AM)

Foto: AM