Wygraliśmy Mobilną Pracownię Komputerową :)

W drugiej połowie października nasza szkoła otrzymała gratulacje z okazji wygranej w konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”. Zostaliśmy poinformowani przez NASK PIB o planowanym dostarczeniu do Szkoły Podstawowej w Kleczanowie nagrody, którą jest Mobilna Pracownia Komputerowa (MPK). W skład zestawu MPK wchodzi: 16 szt. laptopów wraz z systemem operacyjnym i oprogramowaniem NetSupport School, szafa do przechowywania laptopów, monitor interaktywny ze stojakiem oraz access point wifi. Wartość całego zestawu MPK wynosi: 44 243,10 zł brutto.

Wykonawcą realizującym dostawę i instalację MPK na zlecenie NASK PIB jest firma SUNTAR Sp. z o.o. Konkurs jest dofinansowany z projektu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.