Maluchy z zerówki i trzecioklasiści kreatywnie świętowali Dzień Kropki

15 września 2023 r. uczniowie z zerówki i klasy 3. razem z panią Justyną celebrowali Dzień Kropki. Jest on uznawany za święto kreatywności. Maluchy z zerówki poznały postać małej Vahsti i jej historię, po czym zaczęły tworzyć fantastyczne prace plastyczne ze swoim imieniem. W tym dniu nie zabrakło też ćwiczeń sensorycznych, zagadek oraz gier z kropką w roli głównej. Dzieci z klasy trzeciej zaś wzięły udział w zajęciach, które podzielone były na 3 stacje zadaniowe: matematyczną, polonistyczną oraz plastyczną. Uczniowie rozwiązywali kreatywne zadania matematyczne, utrwalili wiedzę gramatyczną oraz stworzyli klasową galerię kropek. Dzieci zagrały też w ,,Pięć sekund" i wzięły udział w pogadance ,,Każdy z nas jest wyjątkowy".

(JN)

Foto: JN