• Kalendarium

Środa, 2024-05-08

Imieniny: Kornela, Lizy

Biegi Przełajowe w Obrazowie zaliczone na medal

W sobotę, 10 września 2022 r. odbyły się po raz 6. biegi dziecięco-młodzieżowe w Obrazowie z okazji Europejskiego Święta Jabłka. Również i w tym roku wśród startujących zawodników znalazła się liczna grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie pod opieką swoich rodziców. A byli to:

-Dominika Cichoń.

Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli biegi w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach, otrzymali pamiątkowe medale. Zaś zdobywcy miejsc na podium mogli cieszyć się także z pucharów i nagród rzeczowych, które wręczył Wójt gminy Obrazów Krzysztof Tworek.

Miło nam poinformować, że pierwsze miejsce w VI Obrazowskich Biegach Przełajowych na dystansie 300 m dziewcząt zdobyła Lena Pasiek z kl. III. Pierwsze miejsce na tym samym dystansie wśród chłopców zdobył Antoni Cichoń, II miejsce na tym samym dystansie 300 m zdobyła Oliwia Głodowska. W kategorii 600m II miejsce zajął Kacper Kominek.

Wszystkim dzieciom i rodzicom składamy serdeczne gratulacje a podziękowanie p. Zygmuntowi Ziomkowi za przygotowanie dzieci do turnieju, pomoc w sędziowaniu i koordynowaniu trasy biegowej. Wszystkim pozostałym zawodnikom z Kleczanowa dziękujemy za wspaniałą rywalizację i godne reprezentowanie szkoły. :)