Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

W dniu 1 września 2022 r.  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie rozpoczęła pracę dydaktyczno-wychowawczą po wakacyjnej przerwie. Tuż po Mszy Św. w kościele parafialnym uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się w budynku szkoły w sali gimnastycznej. W imieniu władz gminy na stanowisku Dyrektora Szkoły powitano oficjalnie p. Jolantę Szostak, która przyjęła gratulacje z rąk Wicewójta Gminy Obrazów p. Grzegorza Połecia oraz Przewodniczącej Komisji Oświaty p. Ewy Krzemińskiej. Pani Dyrektor powitała zgromadzonych i przedstawiła założenia pracy placówki w nowym roku szkolnym. Nie zabrakło też życzeń dla wszystkich na 2022/2023 rok.

(DJ)

Foto: DJ,AT