Sukces przedszkolaków w ekologicznym konkursie

Miło nam poinformować, że dziewczynki z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kleczanowie zajęły II miejsce w konkursie plastycznym na opracowanie projektu puzzli o tematyce dotyczącej ekologii i ochrony środowiska. Celem konkursu była edukacja, promocja i wsparcie innowacyjnych działań pozytywnie wpływających na ochronę środowiska oraz przeciwdziałającym zmianom klimatu. Organizatorzy to Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej, która realizuje projekt współpracy pn. „EKOlogiczni Liderzy LGD" w 5 lokalnych grupach działania z terenu województwa świętokrzyskiego. W dniu 20 lipca 2022 r. komisja konkursowa dokonała oceny 29 prac złożonych w ramach konkursu plastycznego. Nagrodzeni otrzymają dyplomy oraz nagrody w formie voucherów i zwycięskich gier i puzzli, które zostaną wydrukowane przez LGD Ziemi Sandomierskiej w ramach projektu. Naszym zerówkowiczom oraz opiekunowi pracy p. Annie Tyban przyznano voucher w wysokości 1 500 zł na zakupy w sklepie ,,Castorama” w Stalowej Woli. Gratulujemy sukcesu.

( AT/DJ)

Foto: AT