Maluchy na Festiwalu Piosenki Angielskiej

20 października 2021r. w Obrazowie odbył się Festiwal Piosenki Angielskiej „Kids on the stage”, którego głównym celem było popularyzowanie nauki języka angielskiego wśród dzieci, a także rozśpiewanie młodego pokolenia. W tej uroczystości wzięły udział uczennice naszej szkoły, które zostały przygotowane przez p. A.Małkiewicz i p. E.Krzemińską. Dziewczynki z klasy I: Oliwia Zimnicka, Oliwia Wieczorek i Amelia Bilska zaśpiewały piosenkę „Rainbow”, natomiast Lena Pasiek i Maja Kowalczyk z klasy II wcieliły się w postać małego, drewnianego chłopca w piosence „Pinocchio”. Wszystkie dzieci zaprezentowały się świetnie, prezentując swoje umiejętności artystyczne, wokalne i językowe. Nagrodzone, z szerokimi uśmiechami wróciły do domu. Gratulujemy :)

(AM)

Foto: AM