• Odwiedziny: 2920418

Szkolno-przedszkolne, walentynkowe świętowanie

W dniu 15 lutego 2021 r. , tuż po walentynkach przypadających w tym roku w niedzielę, najmłodsi uczniowie naszej szkoły pamiętali o święcie miłości.  Pierwszaki musiały postarać się, by na jednej stronie papieru A4 rozmieścić różnej wielkości serca.  Konkurs wymyślony przez p. Anię polegał na wykonaniu jak największej ilości serduszek, z których ułożyli później wspólnie ogromne serce. Dzieci pokazały jak świetnie pracują samodzielnie i zespołowo. Z kolei klasa II wykonała zespołowo walentynkowe serce z nakrętek. Drugoklasiści spisali się w tym zadaniu na medal. Następnie klasy 1-3 uczestniczyły w sesji fotograficznej w kolorze.....wiadomo..... czerwonym :) Dzieci w czerwonych strojach i z odpowiednimi rekwizytami pozowały na tle kolorowej dekoracji, tym samym powstały urocze zdjęcia. Z kolei przedszkolaki z Akademii Przedszkolaka brały udział w różnych zabawach związanych ze świętem zakochanych, które przygotowali dla nich wychowawcy podczas karnawałowego balu.

(AT/DJ)

Foto: AT, JN, KP