Walentynkowe zabawy z Samorządem Uczniowskim

Ostatni weekend upłynął w atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji walentynek, przypadających 14 lutego. By uczcić święto miłości, Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów naszej szkoły do walentynkowej zabawy w dwóch różnych wariantach. Pierwszy - kulinarno-fotograficzny „Przez żołądek do serca”, w którym należało zrobić zdjęcie potrawy przedstawiającej symbolikę święta zakochanych. Drugi - przyrodniczo-fotograficzny „Walentynkowe dzieła natury”. Była to zachęta do ruszenia z aparatem w teren, aby uchwycić symbol związany ze świętem zakochanych w otaczającej przyrodzie. Dziękujemy i gratulujemy uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Wszystkim życzymy dużo miłości !

(ACh)

Foto: uczniowie, rodziny uczniów