• Odwiedziny: 2920173

Tłusty czwartek z pączkowym wyzwaniem

Tłusty czwartek to dzień, w którym tradycyjnie objadamy się pączkami i faworkami (chrustem). Święto pączka zależy od daty Wielkiego Postu i Wielkanocy, dlatego też jest to święto ruchome. W tym roku świętowanie przypadło na 11 lutego.  W związku z tym chętni uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie i uczestnicy Akademii Przedszkolaka w Kleczanowie wzięli udział w wyzwaniu #pączekchallenge. Robili zdjęcia z pączkowymi pysznościami, a efekty ich fotograficznej sesji można zobaczyć w galerii poniżej. Przedszkolaki ponadto uczestniczyły w  tematycznych zajęciach przygotowanych przez swoje panie: Justynę i Karolinę.

(DJ)

Foto: uczniowie, rodziny uczniów, JN, KP